kostickylega@gmail.com  +420 602 312 854
 stavebnice
Dle série
Dle věku

Možnosti dopravy

Osobní odběr (Do Lipan 30, Praha 10)  
Zdarma
Uloženka (42 odběrných míst v ČR)  
99 Kč (+25 Kč dobírka)
Česká pošta – balík do ruky
129 Kč (+36 Kč dobírka)
GEIS Parcel  
125 Kč (+20 Kč dobírka)
Rozvoz po Praze
90 Kč
Uloženka na Slovensko  
158 Kč 
DPD na Slovensko      
240 Kč

Osobní odběr v Praze 10

Nechcete platit za dopravu? Tak se stavte u nás na výdejně – Do Lipan 642/30, Praha 10-Kolovraty(není to prodejna). Stavebnice vám tu přichystáme ihned po přijetí objednávky, mnohdy i o víkendu. Platit je možné hotově popřípadě bankovním převodem.

Uloženka

Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec,… na tom nesejde. Do velkých měst v ČR posíláme Uloženkou. Stačí si jen vybrat pobočku, která vám vyhovuje nejvíce. Do 24h po předání k přepravě na ní vaše lego bude. Za příjemných 85 Kč (+20 Kč dobírka). Při dobírce je možné platit kartou.

Bohužel v poslední době se stává přeprava Uloženky nespolehlivá a zboží bývá na požadované pobočce k vyzvednutí i za 3 dny. Zvažte prosím jak rychle dodání potřebujete.

Česká pošta – balík do ruky

Ať už jste v době dodání doma nebo v práci – s balíkem do ruky si sami určíte, kam chcete lego přivézt. Česká pošta vaše přání splní. Nejpozději 24h po převzetí a za slušných 129 Kč (+36 Kč dobírka).

GEIS Parcel

Rychlá přeprava zásilek po celé republice, stačí jenom zadat adresu. Do 24h přifrčí kurýr s perfektně zabaleným a nepoškozeným balíčkem. Bude za to chtít jen 125 Kč (+20 Kč dobírka)

Doprava po Praze 

Máte to k nám do Kolovrat z ruky? Tak co kdybychom přijeli my k vám? Nechte nám svou adresu – a my se u vás s legem zastavíme. Za příjemných 90 Kč. Nerozvážíme : Praha - východ, Praha - západ. Doprava je nepravidelná dle počtu objednávek a míst po Praze. Zpravidla do 3 dnů.

Uloženka na Slovensko

Myslíme i na své slovenské bratry. Stavebnici lega poctivě zabalíme a pošleme na pobočku Uloženky v Bratislavě-Petržalce. Pak si ji stačí jen vyzvednout. Přijde vás to na 75 Kč.

DPD na Slovensko

Máte Bratislavu daleko? Pak vám lego pošleme skrze přepravní společností DPD. Ať už bydlíte v centru Košic nebo na vrcholcích zasněžených Tater. Za 220 Kč bude u vás.

Možnosti platby

Dobírkou

Převezmete zboží, zaplatíte.

Bankovním převodem

Neradi u sebe nosíte hotovost? Pak klidně zaplaťte bankovním převodem. Jakmile dorazí peníze, posíláme stavebnici.