obchod@kostickylega.cz  +420 602 312 854
 stavebnice
Dle série
Dle věku
U nás je možné platit

Možnosti dopravy

Osobní odběr (Do Lipan 30, Praha 10)  
Zdarma
Česká pošta – Balík Do ruky
135 Kč (+36 Kč dobírka)
Česká pošta – Balík Na poštu
105 Kč (+36 Kč dobírka)
Česká pošta – Balík Do balíkovny
89 Kč (+0 Kč dobírka)
DPD
145 Kč (+28 Kč dobírka)
DPD na Slovensko      
370 Kč

 

Vzhledem k situaci ohledně epidemie koronaviru jsme dočasně omezili pro osobní odběr platbu v hotovosti, pouze bezkontaktní platba (kartou online, bankovní převod). V případě, že nemáte možnost platit bezkontaktně a potřebujete platit hotově, dejte nám vědět a tuto situaci vyřešíme.

 

Jsme certifikovaným partnerem České pošty

Nabízíme vám všechny tři možné způsoby doručení Vaší zásilky prostřednictvím České pošty. Nově je možné nechat si od nás zaslat balíček na jakoukoliv pobočku pošty či místo balíkovny. Celkový počet míst je největší v ČR oproti jiným odběrným místům. Z posledních zkušeností, dodání balíčku na pobočku pošty či balíkovny opravdu probíhá zpravidla do druhého dne od podání.

 

Osobní odběr v Praze 10

Nechcete platit za dopravu? Tak se stavte u nás na výdejně – Do Lipan 642/30, Praha 10-Kolovraty (není to prodejna). Stavebnice vám tu přichystáme ihned po přijetí objednávky, mnohdy i o víkendu. Platit je možné hotově popřípadě bankovním převodem nebo kartou on-line při tvorbě objednávky. Na místě výdeje pouze hotově. Dobu výdeje je třeba upřesnit předem buď telefonicky, popřípadě odpovědí na zaslaný e-mail - výzva k odběru a počkat na potvrzenou dobu odběru. Na výdejně nejsme stále.

Česká pošta – Balík Do ruky

Ať už jste v době dodání doma nebo v práci – s balíkem do ruky si sami určíte, kam chcete lego přivézt. Česká pošta vaše přání splní za slušných 135 Kč (+36 Kč dobírka).

Česká pošta – Balík Na poštu

Nemůžete čekat na balík doma. Nechte si ho zaslat na pobočku České pošty, kde si zásilku v pohodě vyzvednete za slušných  105 Kč (+ 36 Kč dobírka).

Česká pošta – Balík Do balíkovny

Nemůžete čekat na balík doma. Nechte si ho zaslat na více jak 2000 výdejních míst Balíkovna, kde si zásilku v pohodě vyzvednete. Zpravidla 48h po převzetí do přepravy a za slušných 89 Kč  ( + 0 Kč dobírka).

DPD

Rychlá přeprava zásilek po celé republice, stačí jenom zadat adresu. Zpravidla do 24h přifrčí kurýr s Vaším balíčkem. Bude za to chtít jen 145 Kč (+28 Kč dobírka)

Zásilky zpravidla odesíláme v ranních hodinách, kdy k nám přijíždí svoz zásilek. Snažíme se v rámci svozu odesílat všechny objednávky z předešlého dne včetně objednávek vytvořených ve večerních hodinách.

DPD na Slovensko

Máte Prahu daleko? Pak vám lego pošleme skrze přepravní společností DPD. Ať už bydlíte v centru Košic nebo na vrcholcích zasněžených Tater. Za 370 Kč bude u vás. Akceptujeme platbu pouze převodem na účet nebo kartou online.

 

Možnosti platby

Dobírkou

Převezmete zboží, zaplatíte. Jak jednoduché.

Bankovním převodem

Neradi u sebe nosíte hotovost? Pak klidně zaplaťte bankovním převodem. Jakmile dorazí peníze, posíláme stavebnici.

Platební kartou (platba online)

Nejrychlejší a nejpohodlnější způsob placení - jenom vyťukáte pár čísel ze své karty a potvrdíte. My hned obratem zašleme stavebnici.