obchod@kostickylega.cz  +420 602 312 854
 stavebnice
Dle série
Dle věku
U nás je možné platit

Možnosti dopravy

Osobní odběr (Do Lipan 30, Praha 10)  
Zdarma
Česká pošta – Balík Do ruky
135 Kč (+36 Kč dobírka)
Česká pošta – Balík Na poštu
105 Kč (+36 Kč dobírka)
Česká pošta – Balík Do balíkovny
89 Kč (+0 Kč dobírka)
Uloženka (velký výběr odběrných míst v ČR)  
108 Kč (+25 Kč dobírka)
GEIS Parcel  
145 Kč (+25 Kč dobírka)
Rozvoz po Praze
125 Kč
Uloženka na Slovensko  
167 Kč
DPD na Slovensko      
240 Kč

 

Jsme certifikovaným partnerem České pošty

Nabízíme vám všechny tři možné způsoby doručení Vaší zásilky prostřednictvím České pošty. Nově je možné nechat si od nás zaslat balíček na jakoukoliv pobočku pošty či místo balíkovny. Celkový počet míst je největší v ČR oproti jiným odběrným místům. Z posledních zkušeností, dodání balíčku na pobočku pošty či balíkovny opravdu probíhá zpravidla do druhého dne od podání.

 

Osobní odběr v Praze 10

Nechcete platit za dopravu? Tak se stavte u nás na výdejně – Do Lipan 642/30, Praha 10-Kolovraty(není to prodejna). Stavebnice vám tu přichystáme ihned po přijetí objednávky, mnohdy i o víkendu. Platit je možné hotově popřípadě bankovním převodem nebo kartou on-line při tvorbě objednávky. Na místě výdeje pouze hotově. Dobu výdeje je třeba upřesnit předem buď telefonicky, popřípadě odpovědí na zaslaný e-mail - výzva k odběru a počkat na potvrzenou dobu odběru. Na výdejně nejsme stále.

Česká pošta – Balík Do ruky

Ať už jste v době dodání doma nebo v práci – s balíkem do ruky si sami určíte, kam chcete lego přivézt. Česká pošta vaše přání splní. Nejpozději 24h po převzetí a za slušných 135 Kč (+36 Kč dobírka).

Česká pošta – Balík Na poštu

Nemůžete čekat na balík doma. Nechte si ho zaslat na pobočku České pošty, kde si zásilku v pohodě vyzvednete. Zpravidla 24h po převzetí a za slušných  105 Kč (+ 36 Kč dobírka).

Česká pošta – Balík Do balíkovny

Nemůžete čekat na balík doma. Nechte si ho zaslat na více jak 120 specializovaných výdejních  míst Balíkovna, kde si zásilku v pohodě vyzvednete bez čekání ve frontě s možností úhrady dobírky kartou. Zpravidla 24h po převzetí a za slušných 89 Kč  ( + 0 Kč dobírka).

Uloženka

Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec,… na tom nesejde. Do velkých měst v ČR posíláme Uloženkou. Stačí si jen vybrat pobočku, která vám vyhovuje nejvíce. Do 24h po předání k přepravě na ní vaše lego zpravidla bude. Za příjemných 108 Kč (+25 Kč dobírka). Při dobírce je možné platit kartou.

GEIS Parcel

Rychlá přeprava zásilek po celé republice, stačí jenom zadat adresu. Do 24h přifrčí kurýr s perfektně zabaleným a nepoškozeným balíčkem. Bude za to chtít jen 145 Kč (+25 Kč dobírka)

Doprava po Praze 

Máte to k nám do Kolovrat z ruky? Tak co kdybychom přijeli my k vám? Nechte nám svou adresu buď domů či do práce – a my se u vás s legem zastavíme. Rozvážíme v pracovní době mezi 9 - 16 hodinou. Za příjemných 109 Kč. Nerozvážíme : Praha - východ, Praha - západ. Doprava je nepravidelná dle počtu objednávek a míst po Praze, zpravidla do 3 dnů.

V případě požadavky přesné doby doručení, zejména ve večerních hodinách, není možné doručit za běžnou cenu, ale s příplatkem dle idividuální dohody.

Uloženka na Slovensko

Myslíme i na své slovenské bratry. Stavebnici lega poctivě zabalíme a pošleme na pobočku Uloženky v Bratislavě-Petržalce. Pak si ji stačí jen vyzvednout. Přijde vás to na 167 Kč.

DPD na Slovensko

Máte Bratislavu daleko? Pak vám lego pošleme skrze přepravní společností DPD. Ať už bydlíte v centru Košic nebo na vrcholcích zasněžených Tater. Za 240 Kč bude u vás.

 

Možnosti platby

Dobírkou

Převezmete zboží, zaplatíte.

Bankovním převodem

Neradi u sebe nosíte hotovost? Pak klidně zaplaťte bankovním převodem. Jakmile dorazí peníze, posíláme stavebnici.

Platební kartou (platba online)

Nejrychlejší a nejpohodlnější způsob placení - jenom vyťukáte pár čísel ze své karty a potvrdíte. My hned obratem zašleme stavebnici.

Rychlým bankovním převodem (platba online)

Nedůvěřujete placení kartou? Pak vyzkoušejte rychlý bankovní převod. Zabere to jen pár sekund - a my obratem zašleme stavebnici.