obchod@kostickylega.cz  +420 602 312 854
 stavebnice
Dle série
Dle věku
U nás je možné platit pomocí
0 0 0
Načítání...

LEGO Trolls Trollové a let balónem 41252

Kód lega: 41252
Záruka: 24 měsíců
Doporučený věk: od 6 let
Počet kostiček: 250 ks
Dostupnost: Prodej skončil
počet ks.
Tento produkt již bohužel nemáme, ale vyberte z jiných
 • Vzlétněte k oblakům v horkovzdušném balónu s Poppy, Branchem, Biggiem a Mr. Dinklesem. Hledají město Volcano Rock City, ale skončí v Symphonyville! Naštěstí mají trollové v balónu vše, co potřebují na cestu, včetně lahodných sladkostí! Pomocí rozkošných doplňků můžete dokonce trollům vytvářet stylové účesy. Až dorazíte do města Symphonyville, nezapomeňte najít sběratelskou hudební strunu!

   

  • Růžový horkovzdušný balón, který se dokonale hodí pro každého fanouška filmu Trollové. Tato sada plná funkcí umožní dětem přehrávat si oblíbené scény z filmu TROLLOVÉ: SVĚTOVÉ TURNÉ a zažít u toho spoustu dobrodružství. 
  • Se 3 minifigurkami trollů (Poppy, Větvík a exkluzivní postavičky Bobina s Dyndym) nestojí hraní nic v cestě. A díky spoustě doplňků inspirovaných filmem Trollové může zábava pokračovat i poté, co je model sestavený. 
  • Děti mají co objevovat! Měňte pomocí mávajících srdíček polohu balónu, hrajte si s minifigurkami (a trolími vlasy!) a najděte sběratelskou hudební strunu ukrytou v metronomu. 
  • Kreativní dárek podporující kreativní hraní pro fanoušky filmu Trollové ve věku 6 a více let. Tato LEGO® sada, která představuje novinku pro leden 2020, je skvělým dárkem pro kohokoli, kdo miluje modely vozidel a postavy z filmu Trollové. 
  • Tento rozkošný dárek na motivy filmu Trollové pro kluky a holky (41252) má ideální velikost na to, aby jim nabídl zábavné hraní. Balon měří přes: 22 cm na výšku, 17 cm na délku, 13 cm na šířku. 
  • Nejsou zapotřebí baterie! Tato sada na motivy filmu Trollové je poháněna dětskou představivostí, takže se obejde bez baterií. 
  • S digitálním návodem Instructions PLUS, který je k dispozici v bezplatné aplikaci LEGO® Life, si děti mohou vychutnat nový zážitek ze stavění a naučí se používat při sestavování modelů interaktivní zobrazovací nástroje. 
  • Každá sada od LEGO® Trolls World Tour umožňuje dětem přehrávat si oblíbené scény z filmu TROLLOVÉ: SVĚTOVÉ TURNÉ. Jedná se o perfektní způsob, jak podporovat kreativní hraní a zažít u toho dobrodružství! 
  • Společnost LEGO® Group bere kvalitu vážně. Každá LEGO® stavebnice pro děti tedy splňuje ty nejvyšší oborové standardy. Je tomu tak již od roku 1958. 
  • Při výběru každého nového LEGO® dárku hraje důležitou roli bezpečnost. Společnost LEGO Group testuje všechny kostky a dílky, aby bylo zajištěno, že každá stavebnice splňuje ty nejvyšší globální bezpečnostní standardy.

Najít podobné výrobky:

LEGO® Trolls World Tour LEGO® od 5 - 7 let LEGO® od 8 - 12 let

Ou, tak teď jste nás zaskočili.

Stavebnici sice máme skladem, ale jen 0 kusů. Jestliže jich potřebujete více, zavolejte prosím na +420 602 312 854 - a my se pokusíme chybějící kusy doobjednat.