obchod@kostickylega.cz  +420 602 312 854
 stavebnice
Dle série
Dle věku
U nás je možné platit pomocí
0 0 0
Načítání...

LEGO Trolls Párty v Popíkově 41255

Kód lega: 41255
Záruka: 24 měsíců
Doporučený věk: od 6 let
Počet kostiček: 380 ks
Dostupnost: Prodej skončil
počet ks.
Tento produkt již bohužel nemáme, ale vyberte z jiných
 • Jste připraveni na párty s trolly? Pak navštivte nejspokojenější vesnici Popikov VŠECH DOB a poznejte Poppy, Větvíka, Dragy Diamanta, Mini Diamant a Roulu, zatímco se budou celý den věnovat hudbě! Vytvořte trollům stylové účesy pomocí muffinů, srdíček a květin. Dragy Diamant může ve svých vlasech dokonce ukrýt vajíčko, z něhož se vylíhne Mini Diamanta! Pak roztočte kolo a zjistěte, zda bude slunečno nebo vyjde duha.

   

  • Sledujte, co dokáže dětská fantazie s touto akční sadou (41255), která obsahuje domek na stromě podle filmu TROLLOVÉ: SVĚTOVÉ TURNÉ. 
  • S 5 minifigurkami trollů, včetně exkluzivních postaviček Dragy Diamant Miny Diamonta, může hraní začít ihned. Děti se mohou nejprve pustit do zábavné stavitelské výzvy, a poté vymyslet celou řadu dobrodružství pro své trolly. 
  • Pověste oba dva domky na strom nebo je složte a vezměte si je s sebou na cesty! Děti mohou dokonce přidat třetí domek, který patří Poppy (41251), a užít si tak ještě více zábavy z nového filmu Trollové. 
  • Díky velké spoustě doplňků a funkcí, které lze objevit, je tato sada skvělým vánočním dárkem. Pokud hledáte kreativní dárky na motivy filmu Trollové nebo roztomilé hračky pro kluky a holky ve věku od 6 let, je pro vás tento výrobek tou správnou volbou. 
  • Tento model trolího domku na stromě měří 22 cm na výšku a v sestaveném stavu vypadá skutečně působivě. Modely domků jsou praktické a přenosné. Měří přes 11 cm na výšku a umožňují zábavu na cestách. 
  • Sada s názvem Párty v Popíkově se obejde bez baterií! K sestavení tohoto modelu a vymýšlení vlastních trolích příběhů či přehrávání scén z nového filmu Trollové nepotřebují děti nic než lásku ke kreativnímu hraní 
  • Chcete i malým stavitelům dopřát ještě úžasnější stavitelský zážitek? Nyní toho můžete dosáhnout s digitálními pokyny Instructions PLUS! Díky intuitivním režimům přibližování, otáčení a speciálnímu neviditelnému režimu jsou LEGO® stavebnice vhodné pro digitální věk! 
  • Dopřejte fanouškům filmu Trollové příležitost hrát si s jejich oblíbenými postavami a přehrávat si scény z tohoto filmu s fantastickými stavebnicemi od LEGO® Trolls World Tour. 
  • LEGO® kostky splňují již od roku 1958 ty nejvyšší oborové standardy a naše vlastní kritéria kvality, aby byly konzistentní, kompatibilní a umožňovaly snadné skládání a rozebírání. 
  • U nás ve společnosti LEGO® Group pouštíme, mačkáme, kroutíme, zahříváme, koušeme, ohýbáme, škrábeme a natahujeme LEGO® kostky a dílky, abychom zajistili, že splňují ty nejvyšší standardy týkající se celkové bezpečnosti a kvality a jsou bezpečné pro děti.

Najít podobné výrobky:

LEGO® Trolls World Tour LEGO® od 5 - 7 let LEGO® od 8 - 12 let

Ou, tak teď jste nás zaskočili.

Stavebnici sice máme skladem, ale jen 0 kusů. Jestliže jich potřebujete více, zavolejte prosím na +420 602 312 854 - a my se pokusíme chybějící kusy doobjednat.