Kostickylega.cz se stěhují na novou doménu kostickyshop.cz, podrobnosti zde.
 obchod@kostickylega.cz  +420 602 312 854
 stavebnice
Dle série
Dle věku
U nás je možné platit pomocí
0 0 0
Načítání...

LEGO Overwatch Demoliční koule 75976

Kód lega: 75976
Záruka: 24 měsíců
Doporučený věk: od 9 let
Počet kostiček: 227 ks
Dostupnost: Prodej skončil
počet ks.
Tento produkt již bohužel nemáme, ale vyberte z jiných
 • Je načase to roztočit! Teď si můžeš postavit oblíbeného robota Wrecking Ball z LEGO® kostek! Stejně jako ve hře Overwatch® se tento model může přeměnit z železného robota se čtyřkanóny a čtyřmi vysouvacími končetinami na silnou kouli, která s nevídanou rychlostí přináší spoušť, ať už se dovalí kamkoli. Wrecking Ball, který pilotuje vynalézavý křeček Hammond, je připraven do boje a bude skvělou ozdobou tvé herní mašiny. Pamatuj si jedno: „Nikdy nenaštvi křečka!“

   

  • Tato stavebnice LEGO® Overwatch® nabízí figurku křečka Hammonda, který se po otočení páčky vynoří z kokpitu pro ještě větší porci zábavy. 
  • Ideální stavebnice pro všechny fanoušky hry Overwatch® a robotů. Tento model z LEGO® kostek se může přeměnit z robota na demoliční kouli a má plno autentických detailů ze hry. 
  • Děti a fanoušci si tento věrný model ze hry Overwatch doslova zamilují. 
  • Podobně jako ve hře se tato akční hračka může přeměnit na parádního robota se čtyřkanóny, rozkládacími končetinami a spoustou dalších autentických detailů a prvků ze hry Overwatch®. 
  • Hra Overwatch® od společnosti Blizzard Entertainment, tvůrců legendární hry World of Warcraft®, si rychle získala komunitu nadšených fanoušků po celém světě a stala se inspirací pro animovaná videa, komiksy a vzrušující celosvětové akce v oblasti eSportu. 
  • Wrecking Ball měří přes 11 cm na výšku, 11 cm na délku a 13 cm na šířku. Stavebnice LEGO® Overwatch® představují perfektní dárek pro fanoušky této mezinárodně uznávané týmové akční hry.

Najít podobné výrobky:

LEGO® Overwatch® LEGO® od 13 let a víc LEGO® od 8 - 12 let

Ou, tak teď jste nás zaskočili.

Stavebnici sice máme skladem, ale jen 0 kusů. Jestliže jich potřebujete více, zavolejte prosím na +420 602 312 854 - a my se pokusíme chybějící kusy doobjednat.