obchod@kostickylega.cz  +420 602 312 854
 stavebnice
Dle série
Dle věku
U nás je možné platit pomocí
0 0 0
Načítání...

LEGO Ninjago Kaiův avatar - arkádový automat 71714

LEGO Ninjago Kaiův avatar - arkádový automat 71714

PRODEJ SKONČIL

Kód lega: 71714
Záruka: 24 měsíců
Doporučený věk: od 7 let
Počet kostiček: 49 ks
Dostupnost: Prodej skončil
počet ks.
Tento produkt již bohužel nemáme, ale vyberte z jiných
 • Pomozte Kaiovi vyřešit záhadu, proč z městečka NINJAGO® City mizí všichni hráči! Dostaňte se přes herní automat do nebezpečného světa videohry Prime Empire a postavte se zlému Unagamimu a jeho nohsledům. Kým budete ve světě Prime Empire? Můžete si navrhnout svou postavu a vybrat si zbraň, s níž se pustíte do této vzrušující videohry.

   

  • NINJAGO® sada s miniaturou herního automatu, minifigurkou digitální verze Kaie a exkluzivní minifigurkou Kaiova druhého já pro přehrávání strhujících scén ze světa Prime Empire. Perfektní stavebnice pro oddané fanoušky seriálu NINJAGO a děti s dobrodružnou povahou. 
  • Nindžovská stavebnice obsahuje herní automat a 2 figurky z videohry – digitální verzi Kaie od NINJAGO® a Kaiovo druhé já – které lze vybavit nejrůznějšími zbraněmi. Děti mohou zapojit svou kreativitu a přehrávat si strhující příběhy ze světa Prime Empire. 
  • Tato nindžovská stavebnice, která představuje novinku pro leden 2020, umožňuje dětem přizpůsobit si minifigurky a vybrat si avatara, s nímž vstoupí do světa Prime Empire. Malé děti je spolu s mnohými doplňky mohou uložit do zadní části herního automatu. 
  • Tato rychle sestavitelná nindžovská stavebnice se 49 dílky pro kluky a holky od 7 let inspiruje fanoušky nindžů ke kreativnímu hraní. Jedná se o skvělý narozeninový nebo vánoční LEGO® dárek. Lze ji použít také jako překvapení pro každou příležitost. 
  • Tato stavebnice s herním automatem a akčními figurkami se ideálně hodí pro hraní doma, nebo si ji děti mohou snadno přibalit do batohu na cesty a vzít si ji s sebou kamkoli. Herní automat měří 8 cm na výšku, 5 cm na délku a 2 cm na šířku. 
  • Chcete slyšet dobré zprávy? Tato NINJAGO® sada nepotřebuje baterie – je poháněna výhradně dětskou představivostí, takže dobrodružství ve světě Prime Empire neberou konce. 
  • Toto je ideální LEGO® dárek pro mladé stavitele. Součástí kostek je i srozumitelný návod, s nímž bude herní automat připravený na dlouhé hodiny plné akční zábavy snadno a rychle! 
  • Sběratelské sady a figurky od LEGO® NINJAGO® děti zavedou do vzrušujícího fantasy světa, kde si budou moci vymýšlet příběhy s oblíbenými nindža hrdiny a soupeřit se silami zla jak v NINJAGO City, tak ve světě Prime Empire. 
  • LEGO® kostky splňují ty nejvyšší oborové standardy již více než šest desetiletí, což zaručuje, že jsou vždy konzistentní, kompatibilní a umožňují snadné rozebírání – ať už zde na Zemi, nebo v městečku NINJAGO® City. 
  • Tyto LEGO® kostky a dílky prošly přísnými testy a splňují ty nejvyšší globální standardy týkající se bezpečnosti a kvality. S LEGO stavebnicemi můžete být vždy klidní.

Myslíme, že by se Vám mohlo líbit:

Ou, tak teď jste nás zaskočili.

Stavebnici sice máme skladem, ale jen 0 kusů. Jestliže jich potřebujete více, zavolejte prosím na 602 312 854 - a my se pokusíme chybějící kusy doobjednat.