obchod@kostickylega.cz  +420 602 312 854
 stavebnice
Dle série
Dle věku
U nás je možné platit
0 0 0
Načítání...

LEGO Friends Herní boxík: Olivia 41402

LEGO Friends Herní boxík: Olivia 41402

PRODEJ SKONČIL

Kód lega: 41402
Záruka: 24 měsíců
Doporučený věk: od 6 let
Počet kostiček: 40 ks
Dostupnost: Prodej skončil
počet ks.
Tento produkt již bohužel nemáme, ale vyberte z jiných
 • Začněte se soustředit! Oliviina hodina chemie začíná. Pomozte jí spolu s tajemným mazlíčkem v laboratoři vyrobit sliz. Dávejte pozor ve chvíli, kdy píše vzorce na tabuli. Vezměte si boxík s sebou kamkoli půjdete nebo se s ním vydejte do domu kamarádky či kamaráda, kde si ho můžete rozdělit na 2 části, a o zábavu LEGO® Friends se tak podělit! Nasbírejte všech 5 a stohujte je nebo je propojujte tak, jak si je chcete vystavit.

   

  • Zabavte děti na cestách s touto přenosnou sadou s minipanenkami. Malé vědkyně si mohou zahrát na učitelky nebo objevovat nové sloučeniny v laboratoři a LEGO® učebně, které se dají sbalit do boxíku.
  • Herní boxík: Olivia (41402) ve svém malém prostoru ukrývá spoustu herních možností. Najdete v něm 1 minipanenku vědkyně, mazlíčka, LEGO® učebnu a kompletní laboratoř se slizem, spoustu doplňků pro minipanenky a arch samolepek.
  • Děti si mohou s vědeckou laboratoří hrát mimo boxík nebo si ji sbalit s sebou na cesty. Každý boxík lze zkombinovat se 4 dalšími. Lze je stohovat a spojovat, a vytvářet tak bezvadné poutavé modely na výstavku.
  • Znáte dítě, které dostalo dobrou známku z některého z vědeckých předmětů? Tato stavebnice pro ně bude skvělou odměnou. Hodí se také jako bezvadný dárek k narozeninám nebo Vánocům pro děti starší 6 let. Snadná stavebnice jim zároveň představí svět LEGO® stavění.
  • Každý boxík měří přibližně 8 × 6 cm, čímž je tato stavebnice s minipanenkou ideálním společníkem pro hraní s kamarády. Barevné přenosné stavebnice představují ideální způsob, jak oživit dlouhé výlety.
  • Tato vědecká stavebnice pro děti nepotřebuje pro oživení kreativní hry baterie. Děti mohou předstírat, že si uvnitř jedné z laboratorních baněk sběratelské minipanenky Olivie míchají vlastní energii!
  • Součástí všech LEGO® stavebnic je srozumitelný tištěný návod na stavění. Je navržen tak, aby podle něj děti starší 6 let zvládly snadno model sestavit bez pomoci dospělých.
  • Ukažte svému malému staviteli svět LEGO® Friends s touto přenosnou stavebnicí. V městečku Heartlake děti čeká vřelé přivítání. Můžou zde totiž prozkoumávat cokoliv je zajímá, a to navíc po boku svých nejlepších kamarádek.
  • LEGO® kostky a stavebnice splňují ty nejvyšší oborové standardy i naše vlastní kritéria kvality. Děti, které budou tuto stavebnici stavět, zjistí, že se kostky vždy pevně spojí a zároveň se od sebe dají snadno oddělit.
  • U nás v LEGO Group testujeme kostky, dílky i LEGO® Friends minipanenky všemi možnými způsoby, abychom zajistili, že všechny naše sady splňují nejvyšší světové standardy kvality a bezpečnosti.

Myslíme, že by se Vám mohlo líbit:

Ou, tak teď jste nás zaskočili.

Stavebnici sice máme skladem, ale jen 0 kusů. Jestliže jich potřebujete více, zavolejte prosím na 602 312 854 - a my se pokusíme chybějící kusy doobjednat.