obchod@kostickylega.cz  +420 602 312 854
 stavebnice
Dle série
Dle věku
U nás je možné platit
0 0 0
Načítání...

LEGO DOTS Náramek - ptačí zpěv 41912

Kód lega: 41912
Záruka: 24 měsíců
Doporučený věk: od 6 let
Počet kostiček: 33 ks
Dostupnost: Poslední 2 stavebnice!


Naše cena: 149 Kč
Ceny jsou uvedeny s DPH
počet ks.
 • Pusťte se do tvoření! Zamilujte si tento pestrý náramek s ptáčky a pusťte se do tvoření vlastních úžasných šperků! Rozbalte modrozelený náramek a připněte k němu barevná zdobítka. Nechte se inspirovat ukázkami na obalu nebo vymyslete své vlastní vzory. Ozdobte náramek ptáčky, pírky a srdíčky a pak si jej připněte na zápěstí, ať všem ukážete svůj osobitý styl. Děti mohou náramek zdobit a upravovat, jak jen budou chtít!

   

  • Povzbuďte lásku k tvoření svého dítěte s roztomilou sadou LEGO® DOTS™ Náramek – ptačí zpěv (41912), ve které najdete nastavitelný náramek a 32 pestrobarevných zdobítek. Stačí vybalit dílky z krabice a zdobení může začít! 
  • Vystavte kreativní doplňky všem na odiv! Při zdobení zábavného náramku budou děti rozvíjet své schopnosti sebevyjadřování a projeví svou kreativitu, ať už se nechají inspirovat ukázkami vzorů na obalu, nebo vymyslí svůj vlastní nový styl. 
  • Barevná zdobítka z této a jiných sad zaručí spoustu legrace při tvoření. Děti mohou použít také dílky ze sady LEGO® DOTS™ doplňky – 1. série 41908, která jim poskytne nové ozdoby a ještě více možností, jak upravit náramek k obrazu svému. 
  • Fanoušci umění a rukodělného tvoření si tuto úžasnou sadu jednoduše zamilují. Pružný náramek a pestrobarevné dílky na zdobení nadchnou každé dítě. Hodí se skvěle jako narozeninový nebo jakýkoli jiný dárek pro kluky a holky ve věku od 6 let. 
  • Malá a skvěle přenosná hračka. Náramek měří přes 20 cm na délku, takže malým módním návrhářům a návrhářkám dá dostatek prostoru pro vyjádření jejich stylu. A když si jej pak připnou na zápěstí, můžou si ho upravit kdykoli a kdekoli. 
  • Hodiny nekonečné zábavy a tvoření poháněné dětskou představivostí! Hračky bez baterií dětem pomáhají rozvíjet dovednosti pro nezávislé hraní a také jim přináší radost z vytváření něčeho nového. 
  • Otevřete balíček a užijte si hodiny zábavy při zdobení náramku. Díky srozumitelnému návodu si děti s navrhováním poradí raz dva, což jim poskytne radost ze samostatného tvoření a možnost vychutnat si nekonečnou porci kreativní zábavy. 
  • Dopřejte dětem úžasné tvoření se sadami LEGO® DOTS™. Tato propracovaná kreativní stavebnice přináší neomezené možnosti tvoření, čímž povzbuzuje kreativitu a sebedůvěru dětí. 
  • Dílky a náramky LEGO® DOTS™ splňují ty nejvyšší oborové standardy i naše vlastní kritéria kvality. Jsou navrženy tak, aby byly konzistentní a navzájem kompatibilní a aby pevně držely a vždy se daly snadno rozpojit. 
  • Ve společnosti LEGO Group dílky a náramky LEGO® pouštíme na zem, mačkáme, kroutíme, zahříváme, ohýbáme, škrábeme a natahujeme, abychom zajistili, že každá stavebnice splňuje ty nejvyšší standardy týkající se celkové bezpečnosti a kvality.

Myslíme, že by se Vám mohlo líbit:

Ou, tak teď jste nás zaskočili.

Stavebnici sice máme skladem, ale jen 2 kusy. Jestliže jich potřebujete více, zavolejte prosím na 602 312 854 - a my se pokusíme chybějící kusy doobjednat.