obchod@kostickylega.cz  +420 602 312 854
 stavebnice
Dle série
Dle věku
U nás je možné platit pomocí
0 0 0
Načítání...

LEGO Disney Princess Popelka a oslava na zámku 43178

LEGO Disney Princess Popelka a oslava na zámku 43178

PRODEJ SKONČIL

Kód lega: 43178
Záruka: 24 měsíců
Doporučený věk: od 4 let
Počet kostiček: 168 ks
Dostupnost: Prodej skončil
počet ks.
Tento produkt již bohužel nemáme, ale vyberte z jiných
 • Pozor, blíží se velká párty! Připojte se k Disney princezně Popelce a jejím zvířecím kamarádům na večírku v překrásném zámku. Osvěžte se v koupelně se zářivě zlatou toaletou a pak pomozte Popelce s přípravou dortu v kuchyni. Až párty skončí, odpočiňte si v Popelčině ložnici, zatímco se Lucifer a Bruno zachumlají do peřin ve věži! Až si zdřímnete, bude čas na oslavu!

   

  • Inspirujte děti ke kreativnímu hraní s touto sadou (43178) od LEGO® ǀ Disney, která obsahuje Popelku od Disneyho. LEGO® sady pro děti od 4 let představují zábavný způsob, jak se děti mohou naučit stavět a posilovat své sebevědomí pomocí jednoduchých kroků. 
  • S touto roztomilou sadou čeká na děti spousta párty zábavy a věcí ke zkoumání. Zámek obsahuje desky pro snadný začátek, s nimiž bude stavění jednodušší. Děti se tak mohou rychle pustit do hraní s Popelkou od Disneyho a jejími mazlíčky Luciferem a Brunem. 
  • Tyto oblíbené postavičky umožňují zábavné hraní buď v této sadě, nebo v kombinaci s ostatními figurkami jako součást nových příběhů. Děti se mohou vydat na oslavu s Disney princeznou Popelkou na jejím zámku nebo rozšířit ostatní sady o tento model a obohatit tak svůj herní zážitek. 
  • Tuto úžasnou Disney sadu s Popelkou si zamiluje každý fanoušek. Barevný hrad s různými pokoji představuje ideální vánoční, narozeninový nebo jakýkoli jiný dárek pro předškoláky a malé děti ve věku od 4 let. 
  • S výzdobou a připravené na oslavu. Hrad měří přes 16 cm na výšku, 17 cm na šířku a 8 cm do hloubky. Tato vzrušující sada je tedy dostatečně velká na to, aby nabízela seriózní dobrodružství a pomáhala dětem osvojovat si stavitelské dovednosti. 
  • Hodiny nekonečné zábavy poháněné dětskou představivostí! Tato snadno sestavitelná sada bez baterií dětem pomáhá zdokonalovat se v nezávislém hraní i v řešení problémů, a navíc jim dává možnost vymýšlet si vlastní příběhy. 
  • Pokyny Instructions PLUS představují interaktivní návod, s nímž bude sestavování tohoto modelu ještě zábavnější. Tento návod, který je dostupný v rámci aplikace LEGO® Life, nabízí nástroje pro přibližování a otáčení modelů. I předškolní děti tak mohou postavit tuto LEGO sadu nezávisle.
  • LEGO® stavebnice pro děti od 4 let obsahují začátečnickou kostku, se kterou je stavění snazší a která posiluje jejich sebedůvěru. Tyto sady jsou navíc nejlepším dárkem pro mladší děti, které chcete zasvětit do různých LEGO řad, postav z televize a hrdinů všedního dne. 
  • Již od roku 1958 splňují LEGO® kostky ty nejvyšší oborové standardy, aby byly konzistentní, kompatibilní a umožňovaly snadné skládání a rozebírání. A zůstávají takové i dnes. 
  • Ve společnosti LEGO Group LEGO® kostky a dílky pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že každá stavebnice splňuje ty nejvyšší globální standardy týkající se bezpečnosti a kvality.

Myslíme, že by se Vám mohlo líbit:

Ou, tak teď jste nás zaskočili.

Stavebnici sice máme skladem, ale jen 0 kusů. Jestliže jich potřebujete více, zavolejte prosím na 602 312 854 - a my se pokusíme chybějící kusy doobjednat.