obchod@kostickylega.cz  +420 602 312 854
 stavebnice
Dle série
Dle věku
U nás je možné platit pomocí
0 0 0
Načítání...

LEGO® Architecture 21042 Socha Svobody

Kód lega: 21042
Záruka: 24 měsíců
Doporučený věk: od 16 let
Počet kostiček: 1685 ks
Dostupnost: Nyní vyprodáno
Doporučená maloobchodní cena: 2 499 Kč
Naše cena: 2 124 Kč
Ceny jsou uvedeny s DPH
počet ks.
 • Vytvoř si z LEGO® kostek model jedné z nejslavnějších národních památek na světě s touto sadou 21042 Socha Svobody od LEGO Architecture. Socha Svobody se nachází v newyorském přístavu a tyčí se do výšky více než 90 metrů nad Liberty Island, kde vítá mořeplavce z celého světa. Sochu jako symbol svobody darovali Spojeným státům Francouzi 28. října 1886. Tento detailně propracovaný model zachycuje harmonické spojení architektury a sochařství, včetně neuvěřitelně detailního podstavce s balkóny a ohromné sochy s pláštěm, rozťatými pouty, korunou se 7 paprsky, deskami a zdviženou paží držící zlatou pochodeň. Tento elegantní model z řady LEGO Architecture nabízí autentické zpracování v podobě pískově zelené a béžové barvy a obsahuje také zdobenou cedulku s nápisem.

   

  • LEGO® Architecture interpretace skutečné architektonické památky, Sochy Svobody. 
  • Obsahuje detailně propracovaný podstavec s balkóny a sochu s pláštěm, korunou se 7 paprsky, deskami a zlatou pochodní. 
  • Součástí je brožurka, která obsahuje informace o designu, architektuře a o historii stavby (pouze v anglickém a francouzském jazyce. Překlad do jiných jazyků je možné si stáhnout na LEGO.com/architecture). 
  • LEGO® Architecture oslavuje svět architektury a jako prostředek využívá LEGO kostky. Tato řada byla vytvořena pro všechny, kteří se zajímají o cestování, design, architekturu a historii. 
  • Sada obsahuje více než 1 685 LEGO® dílků. 
  • Užij si příjemně náročný a obohacující stavitelský zážitek se sadou od LEGO® Architecture. 
  • Měří přes 44 cm na výšku, 14 cm na šířku a 14 cm do hloubky.

Myslíme, že by se Vám mohlo líbit:

Ou, tak teď jste nás zaskočili.

Stavebnici sice máme skladem, ale jen 0 kusů. Jestliže jich potřebujete více, zavolejte prosím na 602 312 854 - a my se pokusíme chybějící kusy doobjednat.