obchod@kostickylega.cz  +420 602 312 854
 stavebnice
Dle série
Dle věku
U nás je možné platit pomocí

Články blogu v kategorii "LEGO"

Připravte se letos na Vánoce včas s LEGO adventními kalendáři!

Na dveře sice teprve klepe podzim, výrobci z dílny LEGO ale nezaháleli a začátkem září představili letošní novinky ve formě adventních kalendářů, po kterých se vždycky jen zapráší. Buďte tedy letos připraveni na sezónu včas a vyberte si svůj kousek, kterým můžete trávit čekání na Vánoce. A že je z čeho vybírat.

Číst celý článek...

LEGO rozšířilo svůj vozový park

Nová vozidla z dílny LEGO mají pokaždé co nabídnout – tvůrci si totiž vždy vyhrají s každičkým detailem. Pro malé i velké nadšence do všemožných pojízdných i létajících strojů tu máme opravdové lahůdky ze světa rychlých aut, tajných agentů, záchranářských akcí a stavenišť. Pojďme si je představit důkladněji.

Číst celý článek...

Probuďte kreativitu s uměleckou řadou LEGO DOTS!

Umožněte svým dítkám spojit umění s hrou a nechte je ozvláštnit si batohy, tašky, psací stoly nebo i sami sebe kreativní sadou LEGO® DOTS. Tato řada dává prostor dětské kreativitě a umožňuje jim projevit svůj vlastní styl. Jedná se o skvělý dárek pro děti, které rády objevují nové věci a rády za sebou zanechávají svou osobitou stopu.

Číst celý článek...

Postavte si svůj vlastní LEGO vozový park

Bugatti Chiron, Porsche 911, Lamborghini Sián… kdo by neměl své vysněné auto. Ať už vám v pořízení toho nejúžasnějšího auta na světě brání ekonomické nebo praktické důvody, s LEGO si můžete sestavit vozový park snů, aniž byste si museli vzít půjčku nebo přistavět další garáž. Kromě toho vás při skládání speciálních LEGO sad čeká spousta zábavy.

Číst celý článek...

Kategorie článků