obchod@kostickylega.cz  +420 602 312 854
 stavebnice
Dle série
Dle věku
U nás je možné platit pomocí
0 0 0
Načítání...

LEGO® Super Mario™ 71383 Wiggler a jedovatá bažina – rozšiřující set

Kód lega: 71383
Záruka: 24 měsíců
Doporučený věk: od 7 let
Počet kostiček: 374 ks
Dostupnost: Poslední 2 stavebnice!


Doporučená maloobchodní cena: 1 049 Kč
Naše cena: 734 Kč
Ceny jsou uvedeny s DPH
počet ks.
 • Umožněte dětem postavit si vlastní úroveň Soda Jungle prostřednictvím sady Wiggler a jedovatá bažina – rozšiřující set (71383) a vnést do světa LEGO® Super Mario™ ještě více vzrušení. Nechybí posuvná plošina pro souboj s Wigglerem, sklápěcí most, odnímatelný vor a akční kostka Super Star, ale ani Wiggler, Goomba a Koopa Paratroopa, které musí LEGO® Mario™ (není součástí) porazit. (Pozor: Pro interaktivní hraní je zapotřebí Startovací set 71360 s figurkou Maria.)Zábavná aplikaceDíky intuitivním pokynům Instructions PLUS v bezplatné aplikaci LEGO Super Mario bude stavění ještě zábavnější. Obsahuje totiž digitální nástroje pro prohlížení, inspirativní tipy a slouží také jako bezpečná platforma pro sdílení nápadů.Neomezená akceSady od LEGO Super Mario přenášejí oblíbenou postavu firmy Nintendo® do reálného světa. Jedná se o super dárky pro děti, s nimiž si lze hrát jak o samotě, tak ve skupině. Modulární startovací set, rozšiřující sety a oblečky umožňují vytvářet vlastní úrovně.

   

  • Mladí stavitelé mohou nyní rozšířit svou startovací sadu LEGO® Super Mario™ o rozšiřující set Wiggler a jedovatá bažina (71383) a vytvářet a stavět z kostek nejrůznější nové výzvy v džungli.
  • Obsahuje LEGO® figurky kultovních protivníků, kterými jsou Wiggler, Goomba a Koopa Paratroopa. Těm se musí LEGO® Mario™ (figurka není součástí balení) postavit a přemoci je.
  • Obsahuje posuvnou plošinu, most a plavidlo. Navíc nechybí speciální kostka Super Star, díky které můžete získat jedinečné schopnosti a ještě více odměn.
  • Tento LEGO® set s 374 dílky představuje jedinečný dárek k narozeninám, Vánocům či jakékoliv jiné příležitosti pro děti ve věku od 7 let, které vlastní startovací set Dobrodružství s Mariem (71360), který je vyžadován pro kompletní herní zážitek.
  • Tento modul v základním rozestavení měří přes 6 cm na výšku, 31 cm na šířku a 26 cm do hloubky. Lze jej však různě přestavovat a kombinovat s dalšími sety z řady LEGO® Super Mario™.
  • Bezplatná aplikace LEGO® Super Mario™ nabízí návody na stavění a bezpečnou platformu pro sdílení herních nápadů. Seznam kompatibilních zařízení s operačním systémem Android a iOS najdete na stránkách LEGO.com/devicecheck.
  • Sběratelské sety LEGO® Super Mario™ přenášejí do reálného světa kultovní postavičku, za kterou stojí společnost Nintendo®, a nabízí neomezenou škálu možností, jak rozšiřovat, přestavovat, přizpůsobovat a vytvářet vlastní herní úrovně.
  • Kvalitní LEGO® dílky splňují přísné oborové standardy, díky čemuž jsou kompatibilní a umožňují snadné a bezpečné spojování.
  • LEGO® kostky a dílky pouštíme na zem, drtíme, kroutíme, zahříváme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují přísné normy vztahující se k bezpečnosti dětí.

Najít podobné výrobky:

LEGO® Super Mario™ LEGO® od 13 let a víc LEGO® od 8 - 12 let LEGO® Výprodej

Myslíme, že by se Vám mohlo líbit:

Ou, tak teď jste nás zaskočili.

Stavebnici sice máme skladem, ale jen 2 kusy. Jestliže jich potřebujete více, zavolejte prosím na +420 602 312 854 - a my se pokusíme chybějící kusy doobjednat.