obchod@kostickylega.cz  +420 602 312 854
 stavebnice
Dle série
Dle věku
U nás je možné platit pomocí
0 0 0
Načítání...

LEGO® Super Mario™ 71389 Lakitu a svět obláčků – rozšiřující set

Kód lega: 71389
Záruka: 24 měsíců
Doporučený věk: od 7 let
Počet kostiček: 484 ks
Dostupnost: Poslední 3 stavebnice!


Katalogová cena: 1 049 Kč
Naše cena: 850 Kč
Ceny jsou uvedeny s DPH
počet ks.
 • Lakitu se chystá napadnout váš startovací set LEGO® Super Mario™! Pohybujte co nejrychleji s posuvníky z této rozšiřující sady dopředu a dozadu a pokuste se ho shodit z mráčku. Ale dávejte si při tom pozor na Bullet Billa! Poraďte si s Fuzzym a skočte na akční kostku času, díky které získáte drahocenné vteřinky navíc. Zároveň můžete spojit síly nebo bojovat s kamarádem, který také vlastní LEGO® figurku Maria nebo Luigiho.

   

  • Dopřejte dětem možnost prožívat ve vlastním světě LEGO® Super Mario™ vykutálená dobrodružství s pořádnou porcí digitálních mincí díky rozšiřujícímu setu Lakitu a svět obláčků (71389).
  • Obsahuje LEGO® figurky 3 kultovních protivníků Super Maria – na děti čekají Lakitu, Bullet Bill a Fuzzy. Navíc se mohou těšit na akční kostku s časem, která jim poskytne vteřinky navíc pro dokončení úrovně.
  • Obsahuje otočnou obláčkovou plošinu, kterou roztáčí pohyb LEGO® Maria nebo LEGO® Luigiho (figurky nejsou součástí balení) na posuvnících pod ní.
  • Tato sada se 484 dílky představuje super dárek k narozeninám nebo Vánocům pro děti ve věku od 7 let, které vlastní některý ze startovacích setů LEGO® Super Mario™ (71360 nebo 71387), jenž je ke hraní potřeba.
  • Umožňuje hrát si samostatně nebo se prostřednictvím Bluetooth spojit s LEGO® figurkou Maria či Luigiho, kterou vlastní někdo z kamarádů (samotné figurky nejsou součástí balení). Týmová práce 2 hráčů je odměněna bonusovou porcí digitálních mincí.
  • V základním rozložení modul měří 15 cm na výšku, 35 cm na šířku a 27 cm do hloubky. Zároveň jej lze nejrůznějšími způsoby přestavovat a kombinovat s dalšími sety z řady LEGO® Super Mario™.
  • Bezplatná aplikace LEGO® Super Mario™ nabízí návody na stavění a bezpečnou platformu pro sdílení herních nápadů. Seznam kompatibilních zařízení s operačním systémem Android a iOS najdete na stránce LEGO.com/devicecheck.
  • Sběratelské sety LEGO® Super Mario™ přenášejí oblíbenou postavičku do reálného světa a dávají fanouškům nekonečnou škálu zábavných a kreativních možností, jak rozšiřovat, přestavovat, přizpůsobovat a vytvářet vlastní herní úrovně.
  • Již od roku 1958 splňují LEGO® kostky nekompromisní oborové standardy, jsou konzistentní, kompatibilní a umožňují jednoduché a pevné spojování.
  • LEGO® kostky a dílky jsou testovány maximálním možným způsobem a splňují nejpřísnější bezpečnostní normy.
  • Upozornění - Abyste mohli hrát, potřebujete jeden ze startovacích setů 71360 nebo 71387!

Myslíme, že by se Vám mohlo líbit:

Novinka!
LEGO® Super Mario™ 71406 Yoshiho dům dárků – rozšiřující set -18%
Výprodej!
LEGO® Super Mario™ 71365 Závodiště s piraněmi - rozšiřující set -30%
Výprodej!
LEGO® Super Mario™ 71366 Palba Boomer Billa - rozšiřující set -30%
LEGO® Super Mario™ 71367 Mariův dům a Yoshi - rozšiřující set -22%

Ou, tak teď jste nás zaskočili.

Stavebnici sice máme skladem, ale jen 3 kusy. Jestliže jich potřebujete více, zavolejte prosím na 602 312 854 - a my se pokusíme chybějící kusy doobjednat.