obchod@kostickylega.cz  +420 602 312 854
 stavebnice
Dle série
Dle věku
U nás je možné platit pomocí
0 0 0
Načítání...

LEGO Star Wars Duel na planetě Mustafar™ 75269

LEGO Star Wars Duel na planetě Mustafar™ 75269

PRODEJ SKONČIL

Kód lega: 75269
Záruka: 24 měsíců
Doporučený věk: od 7 let
Počet kostiček: 208 ks
Dostupnost: Prodej skončil
počet ks.
Tento produkt již bohužel nemáme, ale vyberte z jiných
 • Připravte si světelné meče na ostrý souboj mezi mistrem Jedi Obi-Wanem Kenobi a Anakinem Skywalkerem! Naskočte na servisní platformu a důlního droida a utkejte se s protivníkem nad rudou, rozžhavenou lávou. Vrhněte se do útoku na posuvných a otočných deskách. Pozor na vybuchující lávu. Důl na planetě Mustafar můžete rozložit a vychutnat si tak neomezenou bitevní akci s kamarády. Zvítězí však dobro, nebo zlo? To záleží jen na vás!

   

  • Kultovní rivalové ze ságy Star Wars™? Splněno! A světelné meče? Splněno! Funkce vybuchující roztavené lávy? Splněno! Tato rozkládací LEGO® sada (75269) má vše, co děti potřebují pro přehrávání bitev mezi Anakinem a Obi-Wanem na planetě Mustafar!
  • Děti mohou postavit důl na planetě Mustafar a umístit LEGO® minifigurky Anakina Skywalkera a Obi-Wana Kenobi se světelnými meči na posuvné, otočné desky a přehrát si epický duel na planetě Mustafar.
  • Obě minifigurky představují novinku pro leden 2020. Vyznačují se spáleným, opotřebovaným oblečením a spoustou LEGO® kostek, které inspirují mladé fanoušky ke kreativnímu stavění v kombinaci s ostatními LEGO Star Wars™ sadami.
  • Tato LEGO® sada s 208 dílky nabízí spoustu herních možností. Jedná se tak o zábavný narozeninový nebo vánoční dárek pro kluky a holky ve věku od 7 let, který je uvede do světa stavebnic LEGO Star Wars™ nebo rozšíří jejich sbírku.
  • Důl na planetě Mustafar měří přes 14 cm na výšku, 12 cm na šířku a 12 cm do hloubky. Díky své kompaktní velikosti je dobře přenosný a je možné jej rozložit na šířku 23 cm pro další herní možnosti.
  • Nastartujte dětskou představivost touto stavebnicí z planety Mustafar bez baterií, která podporuje rozvoj kreativity při přehrávání zábavných dobrodružství inspirovaných filmem Star Wars: Pomsta Sithů.
  • Srozumitelný návod Instructions PLUS, který je k dispozici v bezplatné aplikaci LEGO® Life, umožní i malým stavitelům vizualizovat si během stavění jejich model ze všech úhlů, což ještě posílí celkový dojem!
  • Stavebnice od LEGO® Star Wars™ se výborně hodí pro děti a dospělé fanoušky, kteří chtějí znovu prožít scény ze ságy Star Wars, vymýšlet si vlastní jedinečné příběhy nebo jednoduše stavět a vystavovat si sběratelské modely.
  • K rozpojování LEGO® kostek nepotřebují stavitelé sílu rytíře Jedi! Již od roku 1958 splňují ty nejvyšší oborové standardy zaručující konzistenci a robustnost.
  • LEGO® kostky a dílky procházejí přísnými testy, aby se zajistilo, že každá stavebnice splňuje ty nejvyšší bezpečnostní standardy zde na planetě Zemi (a i ve vzdálených galaxiích!).

Myslíme, že by se Vám mohlo líbit:

Ou, tak teď jste nás zaskočili.

Stavebnici sice máme skladem, ale jen 0 kusů. Jestliže jich potřebujete více, zavolejte prosím na 602 312 854 - a my se pokusíme chybějící kusy doobjednat.