obchod@kostickylega.cz  +420 602 312 854
 stavebnice
Dle série
Dle věku
U nás je možné platit pomocí
0 0 0
Načítání...

LEGO Star Wars Adventní kalendář LEGO® Star Wars™ 75279

LEGO Star Wars Adventní kalendář LEGO® Star Wars™ 75279

PRODEJ SKONČIL

Kód lega: 75279
Záruka: 24 měsíců
Doporučený věk: od 6 let
Počet kostiček: 311 ks
Dostupnost: Prodej skončil
počet ks.
Tento produkt již bohužel nemáme, ale vyberte z jiných
 • Připravujte se každým dnem na Vánoce s tímto Adventním kalendářem od LEGO® Star Wars™! Za jednotlivými dvířky se ukrývají překvapení v podobě sestavitelných dárků. Těšit se můžete na populární postavy ve vánoční verzi, ale také na kosmické lodě a místa. Hledejte kód pro odemknutí skvělého obsahu hry Star Wars: The Skywalker Saga. Rozložte herní podložku s obrázkem lodi Millennium Falcon s vánočním osvětlením, na které si můžete přehrávat sváteční příběhy!

   

  • Udělejte si v předvánočním čase radost sadou Adventní kalendář (75279) od LEGO® Star Wars™. Za každými dvířky se ukrývá sestavitelná postavička, vozidlo nebo místo. Narazit můžete také na kód pro odemknutí obsahu hry Star Wars: The Skywalker Saga. 
  • Součástí je 6 LEGO® minifigurek a 6 LEGO figurek, například Poe Dameron a Darth Vader ve vánočních svetrech a Tauntaun s červeným nosem a k tomu navíc rozkládací herní podložka s obrázkem lodi Millennium Falcon. 
  • Dále je zde 12 minimodelů, včetně lodi Millennium Falcon, stíhaček A-wing, stíhačka TIE a X-wing, řídicí lodi droidů, Anakinova kluzáku a Darth Vaderova hradu, které v předvánočním čase zaměstnají dětskou fantazii. 
  • Tato stavebnice s adventním kalendářem čítající 311 dílků představuje zábavný vánoční dárek pro děti ve věku od 7 let. Figurky a sestavitelné modely lze použít v kombinaci s ostatními LEGO® Star Wars™ sadami pro ještě více možností kreativního hraní. 
  • Adventní kalendář od LEGO® Star Wars™ pro rok 2020 si můžete mezi jednotlivými dobrodružstvími vystavit v jakékoli místnosti a mít jistotu, že se nepochybně stane středem pozornosti. 
  • Sběratelské předměty v tomto adventním kalendáři od LEGO® Star Wars™ jsou postaveny z LEGO kostek a poháněny dětskou kreativitou. Nevyžadují baterie, takže galaktická dobrodružství nikdy nekončí! 
  • Máte doma nováčka ve světě LEGO® stavebnic? Nevadí! Součástí tohoto adventního kalendáře ze ságy Star Wars™ je výkres s kostkami jednotlivých minimodelů, které děti při stavění povedou a dodají jim sebevědomí opravdového rytíře Jedi! 
  • Stavebnice od LEGO® Star Wars™ se parádně hodí pro děti a dospělé fanoušky, kteří si chtějí přehrávat scény ze ságy, vymýšlet si originální příběhy nebo jednoduše stavět a vystavovat si parádní modely. 
  • Ke spojování nebo oddělování LEGO® kostek není zapotřebí použít Sílu! Již od roku 1958 splňují ty nejvyšší oborové standardy, které zajišťují dokonale hladké spojování. 
  • LEGO® kostky a dílky jsou testovány téměř všemi způsoby, jaké si lze představit, abyste měli jistotu, že tento adventní kalendář splňuje ty nejvyšší standardy bezpečnosti a kvality jak na planetě Zemi, tak i ve vzdálených galaxiích!

Myslíme, že by se Vám mohlo líbit:

Ou, tak teď jste nás zaskočili.

Stavebnici sice máme skladem, ale jen 0 kusů. Jestliže jich potřebujete více, zavolejte prosím na 602 312 854 - a my se pokusíme chybějící kusy doobjednat.