obchod@kostickylega.cz  +420 602 312 854
 stavebnice
Dle série
Dle věku
U nás je možné platit pomocí
0 0 0
Načítání...

LEGO Spider-Man Spider-Man vs. Doc Ock 76148

Kód lega: 76148
Záruka: 24 měsíců
Doporučený věk: od 6 let
Počet kostiček: 234 ks
Dostupnost: Prodej skončil
počet ks.
Tento produkt již bohužel nemáme, ale vyberte z jiných
 • Doktor Octopus řádí jako smyslů zbavený! Před jeho robotickými pažemi nikdo není v bezpečí! Pomůžete Spider-Manovi a Spider-Girl porazit zlého Doc Ocka? Uhánějte do akce na Spider-Manově motorce. Rozpojte úžasné vozidlo a získejte robotického pavouka a vysokorychlostní motorku. Zahajte palbu z vystřelovačů, použijte pavučinu, udělejte vše, co je ve vašich silách, abyste porazili nebezpečného padoucha!

   

  • Když malí superhrdinové spojí síly se Spider-Manem a Spider-Girl, kteří mají svou motorku 2 v 1, a utkají se s Doktorem Octopusem, vzrušení a akce nebude mít konce! 
  • LEGO® minifigurky Spider-Mana, Spider-Girl a Doc Ocka poskytují spoustu příležitostí k přehrávání napínavých bitev. Spider-Manovu motorku lze rozdělit na 2, a vytvořit tak vysokorychlostní motorku a robotického pavouka! 
  • Doc Ock má 4 robotické paže. Ale Spider-Man a Spider-Girl mají svou motorku, vystřelovače a pavučiny... a to je jen začátek! Kdo ví, kam je nápadité příběhy zavedou příště? 
  • S touto stavebnicí LEGO® Marvel Spider-Man si kluci a holky ve věku od 6 let mohou užívat úžasná dobrodružství se superhrdiny, ať už si děti hrají samotné nebo s kamarády či rodinou. 
  • Spider-Manova motorka měří přes 17 cm na délku, 13 cm na šířku a 6 cm na výšku a lze snadno spojit s ostatními stavebnicemi LEGO® Marvel. A když zrovna neprohání padouchy, vždycky vypadá skvěle na výstavce v pokoji. 
  • Tato stavebnice se Spider-Manem nevyžaduje žádné baterie. Děti si mohou vychutnávat zábavu, kdykoli a kdekoli budou chtít. LEGO® stavebnice bez baterií povzbuzují tvůrčí myšlení, podněcují k hraní příběhů a rozvíjí schopnost řešit problémy. 
  • Chtěli byste tuto sadu se Spider-Manem darovat někomu, kdo ještě nikdy LEGO® model nestavěl? Žádný problém! Součástí je jednoduchý návod na stavění, takže si děti mohou začít okamžitě hrát. 
  • Stavebnice LEGO® Marvel Spider-Man vezmou fanoušky superhrdinů na nikdy nekončící dobrodružství plné akce. Děti si mohou přehrávat slavné filmové scény, vymýšlet své vlastní příběhy nebo si úžasné modely vystaví v pokoji. 
  • Již od roku 1958 splňují LEGO® stavebnice ty nejvyšší standardy tak, aby byly konzistentní, kompatibilní a umožňovaly snadné skládání a rozebírání (bez nutnosti mít superschopnosti!). 
  • Krom vyhovění nejvyšším celosvětovým standardům kvality a bezpečnosti testujeme LEGO® kostky i u nás v LEGO Group, a tak je mačkáme, kroutíme, zahříváme, ohýbáme, škrábeme a natahujeme, abyste si mohli být jistí, že jsou pro vaše dítě opravdu bezpečné.

Najít podobné výrobky:

LEGO® Spider-Man LEGO® Marvel Super Heroes LEGO® od 5 - 7 let LEGO® od 8 - 12 let

Myslíme, že by se Vám mohlo líbit:

Ou, tak teď jste nás zaskočili.

Stavebnici sice máme skladem, ale jen 0 kusů. Jestliže jich potřebujete více, zavolejte prosím na +420 602 312 854 - a my se pokusíme chybějící kusy doobjednat.