obchod@kostickylega.cz  +420 602 312 854
 stavebnice
Dle série
Dle věku
U nás je možné platit pomocí
0 0 0
Načítání...

LEGO Hidden Side Strašidelná pouť 70432

LEGO Hidden Side Strašidelná pouť 70432

PRODEJ SKONČIL

Kód lega: 70432
Záruka: 24 měsíců
Doporučený věk: od 8 let
Počet kostiček: 466 ks
Dostupnost: Prodej skončil
počet ks.
Tento produkt již bohužel nemáme, ale vyberte z jiných
 • Vstup na strašidelnou pouť pouze na vlastní nebezpečí! Vydejte se vstříc dobrodružství sami nebo se připojte k přátelům online a vychutnejte si společně herní zážitek z rozšířené reality ve strašidelném zábavním parku! Postavte digitálně interaktivní modely horské dráhy a věže s volným pádem, včetně minifigurek Jacka, Parker, J. B., Jimbo Lobla a Terry Topa. Pak si stáhněte bezplatnou aplikaci Hidden Side pro rozšířenou realitu, naskenujte váš model pomocí chytrého zařízení a vstupte do akčního digitálního světa!

   

  • Tato stavebnice od LEGO® Hidden Side kombinuje otevřené tvůrčí hraní s LEGO sadami s digitálním hraním, které nabízí pohlcující herní zážitek z rozšířené reality pro jednoho nebo více hráčů. Perfektní pro děti ve věku 8 a více let. 
  • Co vás čeká v krabici? Tato LEGO® sada s prvky rozšířené reality obsahuje digitálně interaktivní model strašidelné poutě od Hidden Side s horskou dráhou, věží s volným pádem a minifigurkou Jacka, Parker, J.B., Jimba Lobla a Terry Topa. 
  • Model strašidelné poutě lze oživit tím, že se na něj podíváte přes chytré zařízení vybavené LEGO® Hidden Side aplikací pro rozšířenou realitu. Následně se děti dostanou k řešení záhad, hledání položek a lovení duchů ve strašidelném digitálním světě. 
  • Hledáte ideální narozeninový nebo jakýkoli jiný dárek pro děti ve věku 8 a více let? Tato akční sada od LEGO® Hidden Side představuje úžasný tip na dárek pro LEGO stavitele a fanoušky virtuální reality a videoher. 
  • V sestaveném stavu měří sada (70432) Strašidelná pouť od LEGO® Hidden Side s prvky rozšířené reality přes 28 cm na výšku, 35 cm na šířku a 27 cm do hloubky. 
  • Stavebnice bez baterií. Aplikace pro rozšířenou realitu Hidden Side je kompatibilní s vybranými zařízeními iOS a Android. Zkontrolujte kompatibilitu na www.LEGO.com/devicecheck. Než se na webové stránky podíváte, zeptejte se rodičů nebo zákonných zástupců. 
  • S touto stavebnicí s rozšířenou realitou od LEGO® Hidden Side je opravdu snadné začít. V krabici a na internetu najdete srozumitelný návod – stačí roztrhnout sáčky s LEGO kostkami a zábava může začít! 
  • Svět LEGO® Hidden Side je situován do fiktivního městečka Newbury, kde duchové straší lidi a osídlují budovy. Herní zážitek z rozšířené reality neustále zlepšujeme prostřednictvím nového obsahu, duchů a speciálních událostí. 
  • Stavebnice od LEGO® Hidden Side splňují ty nejvyšší oborové standardy a zároveň naše kritéria kvality, abychom zajistili, že kostky a dílky jsou konzistentní, kompatibilní a dají se i nadále snadno spojovat a rozpojovat. 
  • Ve společnosti LEGO Group naše kostky a dílky pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že každá LEGO® Hidden Side sada splňuje ty nejvyšší globální standardy týkající se bezpečnosti a kvality.

Ou, tak teď jste nás zaskočili.

Stavebnici sice máme skladem, ale jen 0 kusů. Jestliže jich potřebujete více, zavolejte prosím na 602 312 854 - a my se pokusíme chybějící kusy doobjednat.