obchod@kostickylega.cz  +420 602 312 854
 stavebnice
Dle série
Dle věku
U nás je možné platit pomocí
0 0 0
Načítání...

LEGO Friends Herní boxík: Mia 41403

Kód lega: 41403
Záruka: 24 měsíců
Doporučený věk: od 6 let
Počet kostiček: 40 ks
Dostupnost: Prodej skončil
počet ks.
Tento produkt již bohužel nemáme, ale vyberte z jiných
 • Mia má za úkol postarat se o svého nemocného mazlíčka. Po otevření boxíku najdete vše, co Mia potřebuje k tomu, aby mohla svého pacienta důkladně prohlédnout! Pomozte jí ve veterinární klinice vyšetřovat nemocná zvířátka. Kliniku poté zavřete a vezměte si ji s sebou do domu své kamarádky nebo kamaráda, aby se mohly k zábavě připojit. Boxík rozdělte a dejte jim jednu půlku. Nebo boxíky sbírejte, stohujte je nebo je vzájemně spojujte. To, jakým způsobem se budete bavit, je jen na vás!

   

  • Umožněte dětem milujícím zvířátka vyjádřit jejich pečovatelské já prostřednictvím této stavebnice s minipanenkou veterinářky, kde budou pomáhat Mii pečovat o zvířátka v její klinice. Péči o zvířátka si navíc budou moci užívat kdekoli, jelikož všechny části lze sbalit dovnitř této přenosné hračky.
  • Uvnitř sady Herní boxík: Mia (41403) je 1 sběratelská minipanenka veterinářky, domácí mazlíček, hromada sestavitelné veterinářské výbavy, spousta doplňků pro minipanenky a arch samolepek pro ozdobení kliniky podle vlastních představ.
  • Děti můžou jednotlivé prvky vyjmout z boxíku nebo je zabalit a bavit se na cestách. Boxík lze rozdělit, takže je možné se o zábavu podělit s kamarády – dokonce se dá i stohovat a propojovat s ostatními boxíky pro oživení výstavky.
  • Jedná se o skvělý spontánní, narozeninový nebo vánoční dárek pro děti starší 6 let. Tato sběratelská stavebnice s minipanenkou je dokonalou hračkou na cesty pro všechny malé milovnice a milovníky domácích mazlíčků a její snadné sestavení se bude líbit i dětem, pro které je svět LEGO® stavění novinkou.
  • Boxík měří přibližně 8 ×6 cm. Díky těmto praktickým rozměrům se snadno vejde do batohu nebo tašky, což z něj dělá ideální hračku na cesty, která oživí dlouhé výlety.
  • Tato cestovní hračka nepotřebuje k probuzení nápaditého hraní žádné baterie. Koneckonců, kdo chce při balení na výlet ještě myslet na to, aby nezapomněl přibalit baterie?
  • Součástí všech LEGO® stavebnic je srozumitelný tištěný návod na stavění. Je navržen tak, aby podle něj děti starší 6 let zvládly snadno model sestavit bez pomoci dospělých.
  • Seznamte děti s dívkami z městečka Heartlake. Je to místo plné vzrušujících a kreativních her a úžasných přátelství, kde děti mohou zkoumat své zájmy a dosáhnout všeho, po čem jejich srdce budou toužit.
  • LEGO® stavebnice splňují ty nejvyšší oborové standardy i naše vlastní kritéria kvality. Děti, které budou tuto stavebnici stavět, zjistí, že se kostky vždy pevně spojí a zároveň se od sebe dají snadno oddělit.
  • LEGO® kostky a dílky pouštíme na zem, zahříváme, koušeme, škrábeme a testujeme všemi možnými způsoby, abychom zajistili, že každá dětská LEGO stavebnice splňuje ty nejvyšší standardy týkající se celkové bezpečnosti a kvality.

Najít podobné výrobky:

LEGO® Friends LEGO® od 5 - 7 let LEGO® od 8 - 12 let

Myslíme, že by se Vám mohlo líbit:

Ou, tak teď jste nás zaskočili.

Stavebnici sice máme skladem, ale jen 0 kusů. Jestliže jich potřebujete více, zavolejte prosím na +420 602 312 854 - a my se pokusíme chybějící kusy doobjednat.