obchod@kostickylega.cz  +420 602 312 854
 stavebnice
Dle série
Dle věku
U nás je možné platit
0 0 0
Načítání...

LEGO DOTS 41940 Ozdoba na tašku – jednorožec

Kód lega: 41940
Záruka: 24 měsíců
Doporučený věk: od 6 let
Počet kostiček: 80 ks
Dostupnost: Poslední 4 stavebnice!


Katalogová cena: 169 Kč
Naše cena: 155 Kč
Ceny jsou uvedeny s DPH
počet ks.
 • Ozdobte si tašku nebo batoh a nechte se doprovázet vtipným malým jednorožcem! Navrhněte si cool jednorožce s legračními výrazy za pomoci přiložených zdobítek v barvách duhy a pastelově zelených a třpytkových dílků. Přidejte zdobítka ze sáčku DOTS doplňků (41931 – prodáváno samostatně) a ještě výtvor ozvláštněte. Slaďte svůj doplněk nebo jej upravujte a zdobte, kdykoli jen budete chtít. Jakmile s ním budete spokojeni, připevněte ho na kroužek a vyrazte na dobrodružství!

   

  • Překvapte kreativní duše sadou Ozdoba na tašku – jednorožec (41940) od LEGO® DOTS, která obsahuje odolnou kostku s přívěskem, oddělovač dílků a spoustu barevných zdobítek.
  • Děti si mohou výtvor ozdobit podle předlohy na obalu nebo zapojit svou představivost a tvořit vlastní zvířecí vzory.
  • S přiloženými dílky si užijete dlouhé hodiny zdobení. Děti mohou také použít zdobítka z jakékoliv jiné sady nebo třeba ze sáčků s DOTS doplňky ze 4. série (41931 – prodáváno samostatně).
  • Tuto roztomilou ozdobu na tašku si zamilují všechny děti od 6 let s nadšením pro výtvarné projekty. Jde o zábavnou a rychlou aktivitu, při níž si postaví kamaráda, který je bude provázet na každém kroku.
  • Neomezené hraní v kompaktním provedení. Ozdoby na tašku měří 4 cm na výšku, 3 cm na šířku a 3 cm do hloubky. Jde o jedinečný dárek a praktickou hračku na celý život.
  • Darujte dětem možnost tvořit společně s LEGO® DOTS. Tato kouzelná ozdoba na tašku na motivy jednorožce dává dětem řadu možností, jak si ji ozdobit, což zároveň přispívá k rozvoji sebevědomí při hraní.
  • LEGO® DOTS nabízejí otevřené a kreativní hraní a vybízejí děti k tomu, aby se projevily tvorbou a zdobením praktických doplňků. LEGO zábava se tak může dostat do rukou i těm, kteří se třeba s těmito hračkami zatím nesetkali.
  • Již od roku 1958 splňují LEGO® dílky náročné standardy tak, aby byly konzistentní, kompatibilní a umožňovaly bezproblémové spojování a rozebírání.
  • LEGO® dílky pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují přísné globální bezpečnostní standardy.

Myslíme, že by se Vám mohlo líbit:

Ou, tak teď jste nás zaskočili.

Stavebnici sice máme skladem, ale jen 4 kusy. Jestliže jich potřebujete více, zavolejte prosím na 602 312 854 - a my se pokusíme chybějící kusy doobjednat.