obchod@kostickylega.cz  +420 602 312 854
 stavebnice
Dle série
Dle věku
U nás je možné platit pomocí
0 0 0
Načítání...

LEGO Disney Princess Mulan a její pohádková kniha dobrodružství 43174

Kód lega: 43174
Záruka: 24 měsíců
Doporučený věk: od 5 let
Počet kostiček: 124 ks
Dostupnost: Prodej skončil
počet ks.
Tento produkt již bohužel nemáme, ale vyberte z jiných
 • Otevřete knihu a objevte celý mikrosvět plný dobrodružství! Věnujte se bojovému výcviku s Li-Shangem a pomozte Mulan od Disneyho ubránit čest jejího otce a celé rodiny. Pak si odpočiňte na zahradě, projděte se a vychutnejte si šálek čaje pod švestkou. Dokáže Mulan uchovat tajemství a splnit svou povinnost? Khan a Cri-Kee se domnívají, že ano. Ach jo, Li Shang má pár otázek. Pomůžete Mulan ochránit její rodinu i ji samotnou?

   

  • Probuďte v dětech touhu po napětí nebo kreativním hraní s touto jedinečnou sadou (43174) od LEGO® ǀ Disney, která obsahuje Mulan, Li Shanga, cvrčka Cri-Kee a koně Khana od Disneyho. Skvělý dárek. Stačí otevřít knihu a hraní může začít! 
  • Jaké dobrodružství čeká bojovníka v převlečení? Děti mohou zapojit své kreativní dovednosti během bojového výcviku s Mulan a Li Shangem od Disneyho v zimním prostředí nebo si vychutnat čaj v Mulanině zahradě. 
  • Tyto oblíbené mikropostavičky umožňují zábavné hraní buď v této sadě, nebo v kombinaci s ostatními modely v rámci nových příběhů a zábavných scénářů. Děti se mohou vydat za dobrodružstvím s Mulan, Cri-Keem, Khanem a Li Shangem od Disneyho, odpočinout si pod švestkou nebo si vymyslet něco zcela nového! 
  • Tuto úžasnou sadu bude zbožňovat každý fanoušek Mulan studia Disney. Praktická otevírací kniha odhalí kompletní mikrosvět, který nadchne každé dítě. Hodí se skvěle jako vánoční, narozeninový nebo jakýkoli jiný dárek pro kluky a holky ve věku od 5 let. 
  • Přenosný mikrosvět, který si s sebou můžete vzít kamkoli. Otevřená kniha měří přes 23 cm na šířku, 12 cm do hloubky a 8 cm na výšku. Tato úžasná sada je dostatečně velká na nová dobrodružství, ale zároveň dostatečně skladná pro zábavu na cestách. 
  • Dětská představivost jako palivo pro hodiny zábavy! Sady bez baterií pro otevřené hraní dětem pomáhají zdokonalovat se jak v nezávislém, tak skupinovém hraní, ale i v řešení problémů, a navíc jim dávají možnost neustále přicházet s novými, vlastními příběhy. 
  • Otevřete knihu a hraní může začít. Se srozumitelným návodem bude sestavení modelu hračka. Děti budou moci vymýšlet nové vlastní příběhy a napínavé situace s nabídnutými scénáři. 
  • Dejte dětem propracované mikropostavičky a známé scény, které si budou moci přehrávat se sadami od LEGO® ǀ Disney. Tato kreativní Disney sada na motivy filmu Mulan nabízí začátky příběhů, ale zároveň podporuje otevřené kreativní hraní za účelem rozvoje důležitých dovedností. 
  • Již od roku 1958 splňují LEGO® kostky ty nejvyšší oborové standardy, aby byly konzistentní, kompatibilní a umožňovaly snadné skládání a rozebírání. 
  • Ve společnosti LEGO Group LEGO® kostky a dílky pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že každá stavebnice splňuje ty nejvyšší globální standardy týkající se bezpečnosti a kvality.

Najít podobné výrobky:

LEGO® Disney Princess™ LEGO® od 5 - 7 let LEGO® od 8 - 12 let

Myslíme, že by se Vám mohlo líbit:

Ou, tak teď jste nás zaskočili.

Stavebnici sice máme skladem, ale jen 0 kusů. Jestliže jich potřebujete více, zavolejte prosím na +420 602 312 854 - a my se pokusíme chybějící kusy doobjednat.