obchod@kostickylega.cz  +420 602 312 854
 stavebnice
Dle série
Dle věku
U nás je možné platit pomocí
0 0 0
Načítání...

LEGO Creator Expert Větrná turbína Vestas 10268

LEGO Creator Expert Větrná turbína Vestas 10268

PRODEJ SKONČIL

Kód lega: 10268
Záruka: 24 měsíců
Doporučený věk: od 12 let
Počet kostiček: 826 ks
Dostupnost: Prodej skončil
počet ks.
Tento produkt již bohužel nemáme, ale vyberte z jiných
 • Oslav úspěchy ekologických inovací se sadou LEGO® Creator Expert 10268 Větrná turbína Vestas. Tento model byl vyvinut ve spolupráci se společností Vestas a zachycuje eleganci a ladnost pohybů této ikonické větrné elektrárny. Navíc nabízí také model smrku z udržitelného plastu na rostlinné bázi, který vyjde v lednu 2019. Stavba je přibližně 1 m vysoká a tyčící se nad zalesněným kopcem a útulným domkem s hezkou terasou, poštovní schránkou, květinami a bílým plotem. Otoč elektrárnu do požadovaného směru a aktivuj motor Power Functions, abys roztočil lopatky turbíny a rozsvítil tak světlo na verandě domu. Tato úžasná sběratelská stavebnice byla navržena tak, aby její skládání představovalo určitou výzvu a zároveň přinášelo obohacující kouzelný zážitek s nádechem nostalgie. Model si můžeš vystavit doma nebo v kanceláři. Tato velká LEGO sada obsahuje také servisní vozidlo Vestas a 3 minifigurky: 2 Vestas servisní techniky s bezpečnostní přilbou a ženu, a navíc figurku psa.

   

  • Obsahuje 3 minifigurky: ženu a 2 Vestas servisní techniky s potištěnými torzy, a navíc figurku psa.
  • Najdeš zde také střední motor LEGO® Power Function, box na baterie a 2 50cm prodlužovací kabely, které vyšly v lednu 2018.
  • Sada LEGO® Creator Expert Větrná turbína Vestas je vybavena také nastavitelnými větrnými lopatkami, detailní věží, pohyblivou gondolou s výstražnými světly, Vestas servisním vozidlem, stromy, zelení a domem se zahradou, květinami, plotem a verandou se 2 židlemi, stolem a slunečníkem.
  • Otoč elektrárnu do požadovaného směru a aktivuj motor Power Functions, abys roztočil lopatky turbíny a rozsvítil tak světlo na verandě domu.
  • Oslav inovace v oblasti obnovitelných zdrojů s touto vědeckou stavebnicí.
  • Otevři dveře servisního vozidla a vysuň přihrádku na nářadí.
  • Stavebnice nabízí také model smrku z udržitelného plastu na rostlinné bázi, který vyjde v lednu 2019!
  • Příslušenství zahrnuje 2 bezpečnostní přilby, nářadí a 2 obálky.
  • Tato sada obsahuje přes 800 dílků a je vhodná pro stavitele od 12 let.
  • Model měří přibližně 100 cm na výšku, 62 cm na šířku a 31 cm do hloubky.

Myslíme, že by se Vám mohlo líbit:

Ou, tak teď jste nás zaskočili.

Stavebnici sice máme skladem, ale jen 0 kusů. Jestliže jich potřebujete více, zavolejte prosím na 602 312 854 - a my se pokusíme chybějící kusy doobjednat.