obchod@kostickylega.cz  +420 602 312 854
 stavebnice
Dle série
Dle věku
U nás je možné platit pomocí
0 0 0
Načítání...

LEGO Creator Expert Bondův Aston Martin DB5 10262

LEGO Creator Expert Bondův Aston Martin DB5 10262

PRODEJ SKONČIL

Kód lega: 10262
Záruka: 24 měsíců
Doporučený věk: od 16 let
Počet kostiček: 1295 ks
Dostupnost: Prodej skončil
počet ks.
Tento produkt již bohužel nemáme, ale vyberte z jiných
 • Získej povolení postavit si tento skvostný model 10262 Aston Martin DB5 Jamese Bonda™ od LEGO® Creator Expert. Tato impozantní replika zachycuje eleganci a nadčasovou sofistikovanost kultovního sporťáku agenta 007 a nabízí autenticky zpracované detaily a fungující vychytávky. Otevři dveře a objevíš propracovaný interiér s tajným počítačem a telefonem v přihrádce dveří. A když dojde na akci, aktivuj katapultáž sedadla spolujezdce, otoč otáčecí poznávací značky, zvedni zadní neprůstřelný štít, vystrč ostré hroty připevněné na kolech a potáhni řadící páku směrem dozadu, abys aktivoval kulomety na předním křídle. Tento sběratelský model obsahuje detailně zpracovaný motor s uspořádáním 6 válců v jedné řadě, přední a zadní stříbrně lakované nárazníky, stříbrné disky kol a přední a zadní značky Aston Martin. Tento model byl navržen tak, aby poskytoval příjemně náročný a obohacující stavitelský zážitek s nádechem nostalgie – stavebnice, která nesmí chybět ve sbírce žádného fanouška filmů s Jamesem Bondem, modelu Aston Martin DB5 a stavebnic LEGO.

   

  • Autentická replika světově proslulého sportovního vozu Aston Martin DB5 z roku 1964 s klasickou karoserií s předním a zadním stříbrně lakovaným nárazníkem, stříbrnými disky kol, otevíracím kufrem, kapotou a dveřmi, a spoustou vychytávek Jamese Bonda, včetně funkční katapultáže sedadla spolujezdce, otáčecích poznávacích značek, zadního neprůstřelného štítu, kulometů na předním křídle a ostrých hrotů na kolech.
  • Tento autentický LEGO® model vozu Aston Martin DB5 Jamese Bonda™ má otevírací dveře a propracovaný interiér s tajným počítačem a telefonem v přihrádce dveří.
  • Zvedni kapotu a prohlédni si motor s uspořádáním 6 válců v jedné řadě.
  • Zatáhni za zadní nárazník a rozluč se s nevítanými pasažéry.
  • Otoč poznávací značky, zvedni zadní neprůstřelný štít a vystrč ostré hroty připevněné na kolech.
  • Potáhni řadící páku směrem dozadu a vystrč kulomety na předním křídle.
  • Staň se majitelem této sběratelské repliky vozu Aston Martin DB5 z filmu Goldfinger o Jamesi Bondovi.
  • Tato sada obsahuje přes 1 290 dílků a je vhodná pro děti od 16 let.
  • Obsahuje spoustu zbrusu nových LEGO dílků, na které se můžeš těšit už v srpnu 2018.
  • Měří přes 10 cm na výšku, 34 cm na délku a 12 cm na šířku.

Myslíme, že by se Vám mohlo líbit:

Ou, tak teď jste nás zaskočili.

Stavebnici sice máme skladem, ale jen 0 kusů. Jestliže jich potřebujete více, zavolejte prosím na 602 312 854 - a my se pokusíme chybějící kusy doobjednat.