obchod@kostickylega.cz  +420 602 312 854
 stavebnice
Dle série
Dle věku
U nás je možné platit pomocí
0 0 0
Načítání...

LEGO Avengers Zběsilý útok na motorce 76142

Kód lega: 76142
Záruka: 24 měsíců
Doporučený věk: od 6 let
Počet kostiček: 226 ks
Dostupnost: Prodej skončil
počet ks.
Tento produkt již bohužel nemáme, ale vyberte z jiných
 • Připojte se k Black Pantherovi a uhánějte Wakandou na jeho motorce. Pozor! Agent AIM s jetpackem útočí z oblohy, aby ukradl kanystry se smrtícími mutageny. Má vystřelovače, pily, hák a blaster – zastavit ho nebude tak snadné. Pokud však... ano! Thor uhání na scénu a třímá své mocné kladivo. Jdeme do boje!

   

  • Dopřejte fanouškům Black Panthera dobrodružství se superhrdiny, které si zamilují. Se 3 parádními minifigurkami a úchvatnou škálou zbraní bude tato sada inspirovat k nekonečnému hraní soubojů na zemi i ve vzduchu, ať už si dítě hraje samo nebo s kamarády či rodinou. 
  • Stavebnice nabízí 3 minifigurky, které vyjdou v lednu 2020 – Black Panthera, Thora a agenta AIM – bezvadnou motorku, velkou výzbroj a 2 kanystry se smrtícími mutageny. 
  • Děti spojí síly s Black Pantherem a snaží se zastavit zlého agenta, který se pokouší ukrást nebezpečné kanystry. Agent je ozbrojen spoustou různých zbraní, ale Thor spěchá na pomoc! 
  • Tato LEGO® stavebnice je skvělým dárkem pro děti ve věku od 6 let a fanoušky Black Panthera všech věkových kategorií. Model je snadno sestavitelný a dá se spojit s dalšími sadami LEGO Marvel. 
  • Motorka Black Panthera měří přes 14 cm na délku a nastartuje pořádně velké dobrodružství. Motorka je vyzbrojena 2 vystřelovači a lze na ni posadit LEGO® minifigurku, takže je vždy připravena na akci. 
  • Tato hračka na motivy Marvel Avengers nevyžaduje žádné baterie. Děti si mohou vychutnávat kreativní zábavu kdekoli a kdykoli – a při hraní budou rozvíjet tvůrčí myšlení, kreativitu a osvojí si schopnost řešit problémy. 
  • Díky jednoduchému návodu si děti mohou začít hrát téměř ihned. A jakmile se do toho pustí, nebudou chtít přestat. Když se pak příběhy plné akce nachýlí ke konci, figurky zaujmou čestné místo na výstavce v pokoji vašeho malého superhrdiny. 
  • Všechny sady LEGO® Marvel Avengers jsou navrženy tak, aby podněcovali k neomezenému hraní příběhů. Ať už si děti chtějí přehrávat slavné filmové scény nebo vymýšlet vlastní dobrodružství, stavebnice LEGO Marvel Avengers představují ideální dárek pro všechny fanoušky superhrdinů. 
  • Všechny LEGO® stavebnice splňují ty nejvyšší oborové standardy i naše interní kritéria kvality. Můžete si být jisti, že jsou konzistentní, kompatibilní a umožňují snadné skládání a rozebírání – a je tomu tak již od roku 1958. 
  • U nás ve společnosti LEGO Group kostky a dílky LEGO® pouštíme, mačkáme, kroutíme, zahříváme, koušeme, ohýbáme, škrábeme a natahujeme, abychom zajistili, že splňují ty nejvyšší standardy týkající se celkové bezpečnosti a kvality a jsou bezpečné pro děti.

Najít podobné výrobky:

LEGO® Avengers LEGO® Marvel Super Heroes LEGO® od 5 - 7 let LEGO® od 8 - 12 let

Myslíme, že by se Vám mohlo líbit:

Ou, tak teď jste nás zaskočili.

Stavebnici sice máme skladem, ale jen 0 kusů. Jestliže jich potřebujete více, zavolejte prosím na +420 602 312 854 - a my se pokusíme chybějící kusy doobjednat.