obchod@kostickylega.cz  +420 602 312 854
 stavebnice
Dle série
Dle věku
U nás je možné platit pomocí

Soutěž o hodnotné LEGO stavebnice

Zapojte se do soutěže o hodnotné ceny. Kytice, McLaren Formule F1, dům přátelství na stromě nebo nemocnice? To jsou stavebnice o které můžete hrát každý den.

 

Od června míří do televize soutěž LEGO® Masters. Můžete se těšit na 4 epizody, kde hlavní náplní jsou LEGO kostičky a kreativita. Soutěž je známá po světě a nyní míří i k nám. Již nyní do 31.7.2022 probíhá soutěž o hodnotné LEGO stavebnice. Každý den se můžete účastnit slosování o jednu ze čtyř stavebnic. Stačí nakoupit jakoukoli stavebnici, uschovat si účtenku a registrovat se do soutěže prostřednictvím formuláře na legomasterssoutez.cz. Do soutěže můžete zaregistrovat jakýkoliv nákup provedený na našem eshopu - ve formuláři se uvádí číslo faktury. Kompletní pravidla jsou naleznete na stránce soutěže. Přejeme hodně štěstí v soutěži!

Kostickylega.cz

email: obchod@kostickylega.cz

Někdo LEGO jenom prodává. My ho milujeme. A díky tomu víme, proč si LEGO kupujete a co od něho očekáváte. Rádi o LEGU i píšeme, zjišťujeme o něm zajímavosti, podrobnosti. LEGO je prostě vášeň na celý život.