obchod@kostickylega.cz  +420 602 312 854
 stavebnice
Dle série
Dle věku
U nás je možné platit

S LEGEM vám pod rukama ožijí vaše oblíbené Disney pohádky

Je vaše dítko milovníkem klasických Disney pohádek a nejraději by si stavělo hrady, zámky či královské kočáry od rána do večera? Nebo ve vás dříme princezna, která touží vyrazit na povrch? S těmito sadami LEGO můžete na dlouhé hodiny zabavit všechny fanoušky kouzelných pohádek z dílny Disney.

Pohádkové hrady, zámky a paláce

Každá princezna musí mít svůj vlastní zámek, to dá přeci rozum. Některé jsou honosné a okázalé, jako třeba královský palác, do kterého jede Popelka na bál. Jiné jsou tajemné, plné oživlého nábytku a s mnoha komnatami, které jen čekají na prozkoumání. Takový je zámek z pohádky Kráska a zvíře. Užijte si spolu s Bellou skvělé zimní radovánky v kouzelném paláci, vrhejte pomocí katapultu sněhové koule a nezapomeňte si prohlédnout kouzelnou růži.

Jiné princezny si své zámky vybudují vlastníma rukama. Buďte jako Elsa z Ledového království a postavte si svůj vlastní ledový palác! Projděte se po honosném schodišti až na průsvitný balkon, ze kterého budete mít výhled do širého okolí, a vyčkávejte na příchod Anny a Olafa. A když vás čekání omrzí, vždycky si můžete zkrátit dlouhou chvíli a sjet po skluzavce dolů na zimní hřiště se sněhovou pevností a houpačkami.

Pokud raději sledujete ve světě Ledového království dobrodružství Anny, navštivte kouzelné království Arendelle. Prozkoumejte tři patra zámku včetně podkroví, kde najdete poklady a starožitné cennosti. Po dni stráveném v paláci zavítejte také za jeho zdi a navštivte místní trh, nakupte chléb a ryby a pomozte Kristoffovi ukotvit jeho loďku.

Hluboko v temném lese je vysoká věž a v té věži je zavřená krásná princezna Locika. Prozkoumejte tajemnou věž z pohádky Na vlásku, pokochejte se výhledem spolu s Pascalem a pak pomozte Locice dokončit její obraz. Nebo se vydejte na dobrodružnou výpravu do jeskyně pod věží a objevte, co se v jejích hlubinách skrývá.

A pokud si chcete doma vytvořit skutečně pohádkovou atmosféru, postavte si Disney zámek, který se vždy objevuje na začátku každého Disney filmu! Zámek je dokonale propracovaný a velice detailní, skládá se z více než čtyř tisíc kostiček a obývají ho všemožní tvorové pohádkové říše Disney.

LEGO pohádková kniha na cesty!

Chcete mít pohádkový svět vždy po ruce, ať už jste na cestě za babičkou nebo letíte na druhou stranu světa? Nebo jen chcete mít doma větší pořádek a každou noc neriskovat, že po cestě na záchod šlápnete na kus milovaného hradu? K tomu ideálně slouží pohádkové LEGO knihy, které se dají snadno přepravovat a můžete si je tak vzít kamkoliv s sebou. Otevřete pohádkovou knihu Elsy a Anny a prozkoumejte kouzelný mikrosvět Ledového království. Nebo se ponořte do hlubin a spolu s Ariel, Sebastianem a Flounderem objevte báječný podmořský svět Malé mořské víly.

Zaplňte pohádkový svět oblíbenými postavičkami

V každé pohádkové LEGO sadě najdete příslušné postavičky, se kterými je hra o to zábavnější. Může se ale stát, že se figurka zatoulá, nebo byste rádi váš LEGO svět obohatili o další postavičky. Vyberte si z osmnácti LEGO figurek z Disney světa, zkombinujte figurky z různých království a vytvořte si své vlastní úžasné dobrodružství.

Prohlédněte si všechny kouzelné Disney LEGO světy a ponořte se do kouzelné hry. Fantazii se zkrátka meze nekladou!

Kostickylega.cz

email: obchod@kostickylega.cz

Někdo LEGO jenom prodává. My ho milujeme. A díky tomu víme, proč si LEGO kupujete a co od něho očekáváte. Rádi o LEGU i píšeme, zjišťujeme o něm zajímavosti, podrobnosti. LEGO je prostě vášeň na celý život.