obchod@kostickylega.cz  +420 602 312 854
 stavebnice
Dle série
Dle věku
U nás je možné platit

Články blogu

Které LEGO sady by ve sbírce filmového nadšence neměly chybět?

LEGO už desítky let těší děti i dospělé – slouží k rozvíjení fantazie, jako učební pomůcka a v neposlední řadě i jako sběratelský kousek pro milovníky kultovních filmových trháků. Nabízí totiž sady z mnoha filmových světů, které dobře znají nejen dětští fanoušci. Které LEGO série ještě pozvednou vaši filmovou sbírku?

Číst celý článek...

Kreativní zábava pro děti v době pandemie? Vyzkoušejte LEGO

Mnoho zemí se snaží zabránit šíření nebezpečného viru COVID-19 uzavřením škol. To znamená, že děti nyní tráví doma mnohem více času než kdy dříve, vzdělávají se prostřednictvím televize a v případě některých škol i online výuky. Přispět ke vzdělání vaší ratolesti může ale také stavebnice LEGO – zábavným a nenásilným způsobem.

Číst celý článek...

Originální dárek za vysvědčení? Stavebnice LEGO

Chcete svou ratolest odměnit za dobré známky na pololetním vysvědčení? Jak ale vaše dítě správně motivovat a darovat mu něco, co jej potěší a zároveň mu přinese užitek? Mezi časté dárky patří odměny v podobě sladkostí, ale také oblíbená stavebnice LEGO, která podněcuje fantazii a rozvíjí motorické schopnosti. Přinášíme vám několik tipů na stavebnice pro úspěšné školáky.

Číst celý článek...

Kategorie článků